Організація освітнього процесу під час воєнного стану

Шановні учасники освітнього процесу!
У ХЛ № 75 освітній процес в дистанційному форматі здійснються за допомогою он-лайн платформи "Електронні класні журнали та щоденники з можливостями дистанційного навчання" (nz.ua). За допомогою платформи учні мають можливість переглядати навчальний матеріал, виконувати та надсилати домашні завдання; отримувати оцінки. Он-лайн взаємодія також здійснюється за допомогою комунікаційних онлайн-сервісів в сихронному та асихронному режимах: "ZOOM", "Google meet", "На урок", "Всеосвіта" та ін.
Пріоритетом роботи закладу освіти залишається безпека дітей, саме тому вчителі ЛІЦЕЮ організовують свою роботу таким чином, щоб забезпечити не тільки здобуття знань учнями, а й їхне комфортне та безпечне навчання.
/Files/photogallery/1. фото.jpg

ВІРИМО У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ!