Результати державної атестації Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області

Відповіднодо наказу Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 27.02.2017 №51 ''Про результати державної атестації Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області''та на підставі висновку атестаційної комісії Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою та підтверджено право Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області на надання початкової, базової та повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Коментарi